رسانه

۰۱ خبرها و اطلاعیه ها
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران آبان 1402

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

ادامه مطلب
۰۲ خبرها و اطلاعیه ها
حضور شرکت ایریک کابل افق در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و زیر ساخت اربیل عراق-2023

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و زیر ساخت اربیل ۲۰۲۳ یکی از پر بازدید ترین و پر مخاطب ترین نمایشگاه های عراق است و در این دوره سرکنسول گری جمهوری اسلامی ایران - اربیل، جناب آقای نصراله رشنودی از غرفه این شرکت بازدید کردند.

ادامه مطلب
۰۳ خبرها و اطلاعیه ها
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

بیست و یکمین دوره این نمایشگاه بین المللی در ۲۹ آبان ماه الی ۲ آذر ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
۰۴ خبرها و اطلاعیه ها
دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع برق و اتوماسیون صنعتی

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع برق و اتوماسیون صنعتی در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان از تاریخ 4 آبان ماه کار خود را آغاز می کند و شرایطی را فراهم می‌آورد تا واحدهای تولیدی، جدیدترین تجهیزات، خدمات و کالاهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به رویدادهای نمایشگاهی و فعالان این حوزه قرار دهد.

ادامه مطلب