سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد

این شرکت جز واحدهای تجاری فرعی شرکت توسعه صنایع فراز آریا می باشد و درحال‌حاضر کلیه فعالیت‌های شرکت در حوزه بازار سرمایه متمرکز شده است.

سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی
مدیـــران نیوســــاد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد در سال 96 به صورت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت جز واحدهای تجاری فرعی شرکت توسعه صنایع فراز آریا(سهامی عام) می باشد و درحال‌حاضر کلیه فعالیت‌های شرکت در حوزه بازار سرمایه متمرکز شده است.

با توجه به تملک 70% از سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد (سهامی خاص) که در زمینه خرید و فروش(سرمایه گذاری) در پرتفوی های بورسی فعالیت می نماید، هیات مدیره قصد دارد تا همزمان با ورود شرکت سهامی عام در بازار سرمایه اقدام به اخذ مجوز جهت تبدیل به نهاد مالی را فراهم نماید.

اهداف و برنامه ها
  • بررسی و اصلاح پرتفوی شرکت
  • فعالیت در حوزه های مربوط به واسطه گری مالی
  • اخذ مجوز نماد مالی سازمان بورس و اوراق بهادار
  • تجهیز، تقویت و اصلاح ساختارهای عملیاتی و مالی شرکت
اهداف

خلق ارزش پایدار برای کلیه ذی نفعان.

رسالت

شکوفا سازی سرمایه های انسانی، توسعه شراکت راهبردی، هم افزایی و اعتماد آفرینی با اتخاذ رویکردی تحلیلی و چابک، به تشکیل پرتفوی متنوعی از دارایی های پربازده مالی

چشم‌انداز

قرار گرفتن در زمره شرکت سرمایه گذار پیشتاز در کسب بالاترین بازدهی منابع آزاد متناسب با ریسک بازار سرمایه

نقشه راه آینده مدیران نیوساد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد بر اساس سبد دارایی‌های شرکت و توانایی سودآوری در سال‌های آتی تدوین و تبیین خواهد شد که در این خصوص، ارزش افزوده سبد بورسی و فرابورسی، میزان مطالبات و بدهی‌های شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

عمده سودآوری شرکت از طریق شناسایی سود حاصل از فروش سرمایه‌گذاری‌ها و همچنین دریافت سود تقسیمی شرکت‌های سرمایه‌پذیر می‌باشد. بدیهی است خرید و فروش سهام شرکت‌های سرمایه‌پذیر و کسب درآمد از هر دو روش مذکور از برنامه‌های آتی شرکت بوده و به‌صورت پیوسته انجام می‌پذیرد.

اعضای هیات مدیره

سرمایه گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد
img

حمیدرضا احمدی

رییس هیات مدیره

img

بنفشه رضایی

نایب رییس هیات مدیره

img

ابراهیم دیلم

عضو هیات مدیره و مدیر عامل

با ارسال نظرات، ـــوالات، انتقادات و پیشنهادات خود، ما را در ارایه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.