ایریک کابل افق

این مجموعه با هدف تولید، فروش، توزیع، واردات و صادرات کلیه ادوات و تجهیزات برقی و تولید انواع سیم و کابل‌ در سال 1396 تاسیس گردیده است و از شروع فعالیت خود تاکنون توانسته که سیم و کابل‌های با کیفیت و استاندارد با برند ایکوتک روانه بازار کند. به جهت فعال نمودن بیش از پیش و تزریق نقدینگی، شرکت توسعه صنایع فراز اقدام به خرید 100 درصد سهام شرکت نمود.

ایریک کابل افق

در سال ۱۳۹۳ شرکت ضیا گستر با هدف توزیع سراسری محصولات خود، برند ایکوتک را ثبت نمود. در سال 1396 شرکت سیم و کابل ایریک کابل افق توسط مهندس رضایی امیری با هدف تولید انواع سیم و کابل‌ها ثبت و مالکیت برند ایکوتک به آن منتقل گردید. این شرکت از شروع فعالیت خود تاکنون توانسته که سیم و کابل‌های با کیفیت و استاندارد با برند ایکوتک روانه بازار کند. این فعالیت پس از گذشت چند سال توسعه داده شد و با همکاری بیش از پیش و تحت نظارت شرکت معظم ضیاگستر ساخت سیم و کابل های افشان و نیمه افشان را در مسیر صحیح استاندارد انجام می دهد. ضمن اینکه به جهت فعال نمودن بیش از پیش و تزریق نقدینگی، شرکت توسعه صنایع فراز اقدام به خرید 100 درصد سهام شرکت نمود.

اهداف و برنامه ها
  • تولید، فروش، توزیع انواع سیم و کابل‌
  • واردات و صادرات کلیه ادوات و تجهیزات برقی

سال تاسیس

زیربنای کارخانه

اشتغال مستقیم

تولید سالانه
سیم و کابل‌ ساختمانی
کابل‌های قدرت
کابل‌های شبکه هوایی
کابل‌های مخابراتی و کواکسیال
کابل‌های ابزاردقیق و کنترل
سایر کابل ها
شرکت توسعه تجارت رهیاب فن گستر
توسعه تجارت، بازاریابی، تبلیغ
اطلاعات تکمیلی
نمایندگی رسمی شرکت ایریک جهت تبلیغ و فروش محصولات
مزایای خرید از نمایندگان
نظارت دقیق برروی نمایندگی های فروش
خرید بدون واسطه و قیمت درب کارخانه و استعلام لحظه ای
ضمانت اصل بودن کالا
گواهینامه ها و افتخارات

With years of experience in the website design and development industry ThemeZaa pride ourselves on creating unique, creative & quality designs that are developed upon the latest coding.

با ارسال نظرات، ـــوالات، انتقادات و پیشنهادات خود، ما را در ارایه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.