توسعه صنایع فراز آریا

شرکت توسعه صنایع فراز آریا (سهامی عام) در سال 1394 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید. درجهت نیل به اهداف جهت تسریع در سرعت گردش سرمایه سرمایه گذاران و طرح‌های توسعه درخواست تغییر شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام به سازمان بورس و اوراق بهادار داده شده و در سال 1400 این مهم انجام گردید.

معرفی شرکت توسعه صنایع فراز آریا (سهامی عام)

شرکت توسعه صنایع فراز آریا (سهامی عام) در سال 1394 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید. از جمله اهداف این شرکت ورود سریع به بازار بورس اوراق بهادار بوده تا سرعت گردش سرمایه سرمایه گذاران و طرح‌های توسعه را بیشتر نماید لذا جهت تسریع در این امر به موازات برنامه ریزی و مذاکره جهت تاسیس نیروگاه درخواست تغییر شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام به سازمان بورس و اوراق بهادار داده شده و در سال1400 این مهم انجام گردید.

  • سرمایه گذاری در تاسیس نیروگاه مقیاس کوچک
  • سرمایه گذاری در تولید آب شرب و آب خام
  • انجام فعالیت‌های تولیدی، اقتصادی و بازرگانی
  • مشارکت در حوزه عمرانی، راه، ساختمان و ابنیه

اعضای هیأت مدیره

توسعه صنایع فراز آریا
img

محمد حسن عرفانیان آسیایی

رییس هیأت مدیره

img

محمدرضا رضایی امیری

نایب رییس هیأت مدیره

img

حمیدرضا احمدی

مدیرعامل
عضو هیأت مدیره

img

آقای حمید دیانت پی

عضو هیأت مدیره

img

شقایق رضایی امیری

عضو هیأت مدیره 

شرکت مهندسی ضیا گستر (سهامی خاص)
شرکت مهندسی فن گستر پارس (سهامی خاص )
سایر سهامدران
  • شرکت فن و توسعه صنعت یار ایرانیا ن (سهامی خاص)
  • شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد (سهامی خاص)
  • شرکت ایریک کابل افق (سهامی خاص)

پیام مدیرعامل

صنعت و تولید را می‌توان به عنوان چرخ‌دنده‌های مهم اقتصاد در دنیا دانست؛ از این رو برای پیشبرد و همگام‌سازی کشور عزیزمان ایران با جوامع بین‌المللی و آگاهی از این که هموطنانمان لیاقت بهترین‌ها را دارند: شرکت توسعه صنایع فرازآریا به شکل کنونی تشکیل گردید تا همواره یاوری معتمد برای هموطنانمان و رغیبی شناخته شده برای جوامع بین‌الملل باشد. از این رو با تکیه بر دانش بومی کشور، نیروهای متخصص، نوین‌ترین روش‌ها ، بروزترین تکنولوژی‌ها و مدیرانی با تجربه، همچنین به پشتوانه اعتماد، همدلی و همراهی برای تعالی و تجلی ایران عزیزمان تلاش روزافزون داریم. در این میان جهت نیل به هدف نهایی شرکت توسعه صنایع فراز آریا که پیشبرد و پیشرفت در جوامع اقتصادی کلان است، راهبردهایی هوشمندانه تالیف و اجرا گردیده است و در این راه با گام‌های محکم قدم می‌گذارد. شرکت توسعه صنایع فراز آریا سعی بر این داشت با تاسیس شرکت‌های زیر مجموعه خود ( شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی مدیران نیوساد، شرکت فن و توسعه صنعت یار ایرانیان، شرکت ایریک کابل افق و شرکت توسعه تجارت رهیاب فن گستر) خدمات سریع، گسترده و مطمئن به مشتریان خود ارائه دهد.